Search

hakkımızda

Lara 1 Yapım, yapım ve prodüksiyon alanında belirli bir birikimi edinmiş ortakların bu tecrübelerini bir araya getirerek kurduğu bir Film & Prodüksiyon şirketidir. Şirketimizin yönetim kadrosu 2020 yılında ‘Dalgalar ve İzler’ filminin yapım ortaklığını üstlenerek sektörün değerlerini benimsemiştir.
Follow:

“Dalgalar ve İzler” filminin de ortak yapımcılığını üstlenen Lara 1 Yapım şirketi pek çok yeni proje ve senaryoları uzman kadrosuyla inceleyerek “Allah Yazdıysa Bozsun” adlı romantik-komedi filminin imzalarını atmış ve çalışmalara başlamıştır. İlerleyen zamanlarda seyirciyle buluşacak film başarılarından söz ettirmiş yönetmen, oyuncular ve uzman ekibiyle çok yakında sizlerle olacaktır.

Allah Yazdıysa Bozsun

Haziran 2021 tarihinde hazırlık ve cast çalışmalarına başladığımız senaryosunu Gökçe Tezdoğan ve Gökhan Yıldız’ın yazdığı romantik komedi içerikli sinema filmimizin yönetmenliğini Barış Yöş’ün yaptığı, başrollerini Gonca Vuslateri ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı, yapımcılığını Lara 1 Film – Yapım adına Ferit TURAN’ın üstlendiği projemizin çekimleri büyük bir özveri ile tamamlanarak en kısa zamanda seyircilerle buluşacaktır.

Siyah At

Gökçe Tezdoğan’ın senaryosunu kaleme aldığı ‘Siyah At’ isimli sinema filmimizin yönetmen koltuğunda Emre Kavuk oturacak. Cast ve çekim hazırlıklarına başladığımız projemiz yakında…

Dalgalar ve İzler

Back to Top