Lara 1 Yapım, yapım ve prodüksiyon alanında belirli bir birikimi edinmiş ortakların bu tecrübelerini bir araya getirerek kurduğu bir Film & Prodüksiyon şirketidir.

Şirketimizin yönetim kadrosu 2020 yılında ‘Dalgalar ve İzler’ filminin yapım ortaklığını üstlenerek sektörün değerlerini benimsemiştir. Bunun devamında Lara 1 Yapım olarak ‘ Allah Yazdıysa Bozsun‘ adlı filmin bütün prodüksiyon, senarist, yönetmen ve arka plan çalışmalarını kendi bünyesinde bulunan çalışma arkadaşları ile seyirciyle 2022 yılında buluşturmuştur.

Lara 1 Yapım olarak sinema ve film sektöründe yapılan projelerin ihtiyaçları doğrultusunda bünyesinde prodüksiyon hizmetleri sunmaktadır.

Alanında tecrübeli yönetmenler, görüntü yönetmenleri ve senaristlerle çalışarak, kendi ekibiyle gelişime önem vererek alternatif çözümler üretmektedir.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Lara 1 Film’in bölgelerin yanı sıra Türkiye’nin ve bazı ülkelerin çeşitli noktalarında bulunan şirket ve kurumlardan gelen iş taleplerini de profesyonel bakış açısı ile cevaplamakta ve kalıcı çözümler üretmektedir.
Şirketimizin ana hedefi, son yıllarda hızlı bir büyüme trendine giren Türk film ve dizi endüstrisi içerisindeki ana aktörlerden biri olmaktadır.

Back to Top