Lara 1 Yapım

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

FİLM SEKTÖRÜNDE YENİ SOLUK

Lara 1 Yapım, yapım ve prodüksiyon alanında yıllarını geçirmiş ortakların bilgi ve tecrübelerini bir araya getirerek kurduğu bir Film & Prodüksiyon şirketidir. Lara 1 Yapım olarak sinema ve film sektöründe yapılan projelerin ihtiyaçları doğrultusunda bünyesinde prodüksiyon hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimizin yönetim kadrosu 2020 yılında Dalgalar ve İzler filminin yapım ortaklığını üstlenerek sektörün değerlerini benimsemiştir. Bunun devamında Lara 1 Yapım olarak ‘ Allah Yazdıysa Bozsun‘ adlı filmin bütün prodüksiyon, senarist, yönetmen ve arka plan çalışmalarını kendi bünyesinde bulunan çalışma arkadaşları ile seyirciyle 2022 yılında buluşturmuştur.

Alanında tecrübeli yönetmenler, görüntü yönetmenleri ve senaristlerle çalışarak, kendi ekibiyle gelişime önem vererek alternatif çözümler üretmektedir.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Lara 1 Film’in bölgelerin yanı sıra Türkiye’nin ve bazı ülkelerin çeşitli noktalarında bulunan şirket ve kurumlardan gelen iş taleplerini de profesyonel bakış açısı ile cevaplamakta ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Şirketimizin ana hedefi, son yıllarda hızlı bir büyüme trendine giren Türk film ve dizi endüstrisi içerisindeki ana aktörlerden biri olmaktadır.

FİLM ENDÜSTRİSİNDE 10. YIL

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

YARATICI, ÖZGÜN VE ÜRETKEN

Deneyimli çekim ekibimiz, daima üreten senaristlerimiz ve dinamik yapım ekibimizle hayallerinizi filme dönüştürmeye devam ediyoruz. 

VİZYONUMUZ

Yaratıcı ve özgün projelerle sektörün ses getiren işlerine imza atmak, her daim üreten ve seyircinin hafızasında yer edinen filmleri sinema salonlarında seyirciyle buluşturmak

MİSYONUMUZ

Film endüstrisinde başyapıt olarak anılacak filmleri beyaz perdeye taşımak , her projede film endüstrisine değer katmak, Türk sinemasını dünyanın öncü endüstriler arasına sokmak

MOTTOMUZ

“Ben istiyorum ki; film, siz sinema salonunu terk ettikten sonra başlasın.”

– Jacques Tati.